سبد سفارشات شما


نام کالا قیمت تعداد حذف

کنترل راه دور سیمکارتی


کنترل لوازم برقی از راه دور از طریق سیم کارت موبایل بدون نیاز به خط تلفن

موجود نیست

قيمت 0ریال

کنترل راه دور سیمکارتی
مدل مشابه این دستگاه بنام ماژول تله سوییچ 5 کانال تایمردار با گزارشگیری مدل TSPF5 عرضه شده است که این محصول از طریق خط تلفن ثابت کنترل از راه دور را انجام می دهد و دستگاهی که توضیحات آنرا در زیر مشاهده می نمایید از طریق یک "سیم کارت" همراه اول ، ایرانسل یا تالیا می تواند بدون خط تلفن در جایی قرار بگیرد و تجهیزات برقی مورد نظر شما را از هر فاصله ای ( بدون محدودیت ) روشن یا خاموش نماید یا بصورت اتوماتیک از طریق تایمر ( قابل برنامه ریزی از راه دور با تلفن یا موبایل ) آنها را روشن یا خاموش نماید.این ماژول به همراه یک مبدل سیم کارت به تلفن ثابت ارائه می شود و شما را صاحب یک کنترل از راه دور "بدون مرز"
می نماید


شرح کامل
:

این ماژول کاملا مونتاژ شده و آماده برای استفاده می باشد. فقط کافیست که با 2 رشته سیم از مبدل سیم کارت به ماژول متصل کنید و با یک تغذیه 12 ولت آنرا بکار بیندازید .

در خروجی این ماژول پنج رله قرار دارد که کار نهایی روشن یا خاموش کردن وسایل برقی متصل به آنها را از راه دور یا نزدیک انجام می دهد . همچنین رله خروجی  پنجم می تواند قفل های برقی درب  را باز کند.

و یا یک وسیله برقی را با فرمان پالسی بصورت لحظه ای بکار بیندازد.

مدار تایمر : این ماژول منحصربفرد برای خروجی های  1 تا 4 دارای تایمر می باشد و می توانید رله ها را از 1 تا 999 دقیق برنامه ریزی کنید که بعد از تایم گیری روشن یا خاموش شوند.

گزارشگیری : در هنگام استفاده از این ماژول اگر هر زمان بخواهید که از وضعیت روشن یا خاموش بودن رله ها مطلع شوید فقط کافیست با یک ارتباط تلفنی و فشردن کدهای گزارش از حالت قطع یا وصل خروجی ها با خبر شوید.

عملکرد ماژول :

فرض کنید یک خط تلفن به شماره 22222222 به ماژول متصل شده باشد. حال با موبایل یا تلفن با این شماره تماس بگیرید ، دستگاه با برنامه ریزی قبلی شما بعد از 3 زنگ با یک بوق فعال می شود ، حال باید رمز عبور خود را ( بطور مثال : 12345 ) وارد نمایید ، درصورتی که رمز صحیح وارد شود با آلارم خاصی تایید می شود حال با فشردن کد های مخصوص رله ها را وصل یا قطع نمایید

 قابلیت ها ی این ماژول :

- دارای رمز عبور 1 تا 5 رقمی ( بدون محدودیت   (

- امکان تغییر رمز از راه دور

- امکان تغییر در شمارش تعداد زنگ

- دارای حافظه EEPROM نگهداری اطلاعات *

* در صورت قطع برق اطلاعات و رمز نگهداری می شوند

- دارای هشدار دهنده های مختلف صوتی اعلام وضعیت دستگاه

- امکان قطع ارتباط اتوماتیک در صورت ارسال رمز اشتباه

- امکان ارسال فرمان پالسی و  ON/OFF بصورت موازی بدون ورود به شبکه مخابرات

- امکان ارسال فرمان پالسی و ON/OFF  در حین مکالمه دوطرفه در هنگام کنترل از راه دور

 کاربرد ماژول تله سوییچ 5 کانال پالسی  و ON/OFF :

فرمان پالسی ) روشن و خاموش لحظه ای ) این ماژول مناسب برای کنترل از راه دور کلیه وسایل برقی می باشد که می خواهید از هر فاصله ای به دلخواه آنها را بصورت لحظه ای روشن و خاموش نمایید . و درب های دارای قفل برقی را باز نمود و یا آنرا به آیفون های معمولی یا تصویری متصل نمایید تا از راه دور بتوانید درب را باز نمایید. 4 کانال دیگر این ماژول مناسب برای کنترل 4 وسیله برقی دیگر است که بصورت مجزا فرمان می پذیرند و 4 وسیله برقی مختلف را روشن یا خاموش می کنند

 

این ماژول با توجه به خروجی آن ( 5 رله ) مناسب برای کنترل 5 وسیله برقی مختلف می باشد .

فرمان پالسی برای کنترل لحظه ای :

- ماشین آلات صنعتی ، ارسال فرمان به کنتاکتور ، رله ها و...

- ریست کامپیوتر ، ریست مودم ، روشن یا خاموش نمودن یک سیستم کامپیوتر ، باز کردن قفل های برقی  و...


یکی از کاربردهای عمده این دستگاه کنترل چاههای آب از راه دور می باشد
طرح و اجرا توسط بیزنا | طراحی قالب مهدی نت